Про нас

ReadMe – інтернет-магазин книг і настільних ігор

Основне, що ми продаємо, – це книги і настільні ігри.

Наша мета – дати Вам можливість організувати інтелектуальне дозвілля для себе, своєї сім’ї, друзів або колег. Таке дозвілля може стати хорошою альтернативою телевізору або відеоіграм.

Якість, а не кількість

Ми не робимо упор на широту асортименту, а намагаємося дати Вам унікальний контент, розповісти про книги і ігри детально і доступно. Це дасть Вам можливість вибрати саме те, що Вам потрібно.

Відеоогляди на нашому сайті

На сторінках нашого сайту Ви знайдете відеоогляди ігор, з якими, можливо, буде досить складно розібратися без консультації продавця, а також відеорозповіді знаменитих авторів про свої книги.

Ми – представники видавництв «РИПОЛ класик», «Діалектика» та інших

Ми є офіційними імпортерами книжок видавництв «РИПОЛ Класик», «Діалектика», «ДМК Прес», «Сила Ума», «ДЦ Пушкінського фонду», Аронова Дмитра, Рибакова Михайла, Popcorn Books, ЛЕНИЗДАТ, Individuum, Rugram та інших в Україні, і тільки ми офіційно імпортуємо книги цих видавництв. Це дозволяє нам мати найповніший і актуальний асортимент книг цих видавництв в нашій країні і продавати їх без посередницької націнки.

Трендові настільні ігри

На нашому сайті Ви можете знайти самі топові ігри багатьох торгових марок.

Отримуйте разом з нами кайф від спілкування з такими ж людьми, як ви, які люблять читати, грати в настільні ігри, розвиваючи себе і своїх дітей!