Повернення і обмін

Условия и порядок возврата приобретенного бракованного товара в интернет-магазине ReadMe

Даний порядок регулює умови повернення придбаного бракованого товару з розділу Книги (книги, інша поліграфічна і друкарська продукція і т.д.)

  1. Згідно Додатку №3 Постанови КМУ від 19 березня 1994 року № 172, відповідно до положень чинного законодавства України, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню.
  2. У разі придбання бракованого товару, Покупець має право на свій вибір бракований товар: Обміняти його на інший такий же, належної якості; або Обміняти його на аналогічний товар з частковою доплатою або частковим поверненням сплаченої суми, в залежності від вартості аналогічного товару; або Отримати знижку на бракований товар, розмір якої встановлюється за згодою сторін; або Повернути його і отримати сплачені гроші в повному обсязі.
  3. Бракованим вважається товар, який має дефекти, отримані при транспортуванні (розірвані сторінки, здавленості, потертості) або в якому допущено поліграфічний брак (спотворення тексту, значна втрата кольору, відсутні фрагменти тексту, перевернуті сторінки по відношенню до обкладинки, кривої обріз, неправильна склейка і т.д.).
  4. Згідно положень ст. 675-676 Цивільного Кодексу України претензії по поліграфічного браку приймаються в теченіе6 місяців з дати поставки товару Покупцеві.
  5. Претензії за дефектами, отриманим при транспортуванні, приймаються до моменту передачі товару Покупцеві. 6. Претензії по бракованих товарів адресуються в усній формі по телефону 067-546-56-47 або ж в письмовій заявці на електронну адресу support@readme.com.ua.
  6. Термін розгляду претензій – до 14 календарних днів з дати отримання претензії.
  7. Спосіб повернення грошових коштів – аналогічний їх отримання, якщо інше не обумовлено сторонами.

9. Відповідно до вимог Податкового кодексу України, Покупець для повернення грошових коштів зобов’язується надати Продавцю копію паспорта та ідентифікаційного коду Покупця, згідно вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Даний порядок регулює умови повернення придбаного товару розділу Ігри (настільні ігри, набори для творчості, пазли і т.д.)

Якщо вам з якоїсь причини не підійшов придбаний товар з розділу Ігри, то повернення або обмін товару, купленого в інтернет-магазині ReadMe, можна здійснити протягом 14 днів з моменту покупки.

Умови повернення чи обміну товару:

– Товар не повинен мати слідів експлуатації (пошкоджень упаковки, коробки, компонентів).

– Повинні бути збережені його упаковка (а також захисна плівка для деяких товарів), товарний вигляд, споживчі властивості і комплектність.

– Кошти повертаються покупцеві тим же способом, як і був оплачений товар.

– Товар, придбаний в інтернет-магазині з доставкою Новою поштою, може бути повернутий з відправкою Нової пошти до зазначеного відділення. Доставку повернення товару в такому випадку оплачує покупець.