Бенжамен Лакомб

Бенжамен Лакомб

Бенжамен Лакомб – приголомшливий ілюстратор, один з головних представників нової французької ілюстрації.

Бенжамен Лакомб – французький ілюстратор, автор дитячих книг

Народився в 1982 році в Парижі, Франція, де і проживає на даний момент. Зірка в світі книжкової ілюстрації, один з головних представників сучасної французької ілюстрації.

авторський стиль

Єдине, що мене турбує, – пробудити глибинні емоції читача

Роботи Лакомба – це візуалізація смислів, відчуттів і почуттів, які знаходяться між рядків сюжету. Композиція ілюстрацій створюють ілюзію живого присутності, ніби живий і рухливий світ твори на мить застиг, щоб дозволити читачеві краще розглянути і відчути себе. Багаторівневі конструкції розворотів і об’ємні картинки Лакомба забезпечують повне занурення в атмосферу книги.

становлення

Коли я ще не навчився малювати, я створював нові світи, потай переодягаючи ляльок своїх сестер

Маленький Бенжамен був палким фанатом Тіма Бертона і мріяв стати художником-мультиплікатором, коли виросте. З віком він змінив свої уподобання в сторону створення коміксів. Під час навчання в Паризькій Школі Декоративного Мистецтва Лакомб підробляв в рекламному агентстві і малював свій власний комікс, який не мав особливого успіху у публіки. Зате дипломна робота 19-ти річного парижанина – книга « Вишенька і Журавлина »- прославила його на весь світ.

Історія успіху

Ілюстрація не повинна переказувати текст, це дорога, яка веде сюжет до розвитку і розв’язки

Бенжамен склав сюжет і візуалізував історію про зворушливу дружбу дівчинки і цуценя шарпея. У 2003 році дипломна робота була опублікована, через 3 роки стала французьким бестселером, а через рік – світовим, потрапивши в «10 кращих книг для дітей» від журналу «the Time».

Успіх другої книги авторства Лакомба – « мовчазна Дитя »- був трохи менше оглушливим. Можливо, справа в деякій похмурості сюжету. Втім, до цього часу Бенджамін вже «вистрілив» у якості культової оформлювача.

На даний момент світ побачили вже 23 книги ілюстраціями Лакомба. В основному це класичні твори і казки. Незалежно від жанру ім’я цього парижанина на титульній сторінці гарантує перетворення книги в бестселер.

Бенжамена Лакомба регулярно виставляє свої роботи у відомих галереях:

  • Ad Hoc Art (Нью-Йорк)
  • Dorothy Circus (Рим)
  • Maruzen (Токіо)
  • Nucleus (Лос-Анджелес)
  • Daniel Maghen Gallery (Париж)

Найпопулярніші книги Бенжамена Лакомба

«Білосніжка», «Гербарій фей», «Чарівні метелики. Старовинна казка »,« Мелодія любові »,« Ундіна »,« Страшні розповіді »,« Мадам Батерфляй »,« Собор Паризької Богоматері »,« Аліса в країні чудес »,« Аліса в Задзеркаллі »,« Марія-Антуанетта »,« Фріда »,« мовчазна Дитя »,« Вишенька і Журавлина ».

В даний час Бенжамен живе і працює в Парижі зі своїми собаками Вірджіл і Лісбет, зображення яких часто зустрічаються на сторінках його книг …

Купити книги з ілюстраціями Бенжамена Лакомба в Україні