Олексій Ситников

Олексій Ситников

Творець законів життя, автор книги Karmalogic

З Ситниковим встиг познайомитись увесь світ: для читачів він став дійсним наставником зі сторінок книг, інші знайомі з ним завдяки коучинговим сесіям і викладацькій діяльності. І це іще не все: кілька успішних бізнесів та консультації світових лідерів щодо політичного консалтингу – про що ще можна мріяти?

Ну, про мрії точно не знаємо, але зупинятися він не збирається, про це чітко транслюється передплатникам з акаунтів у YouTube та Instagram .

Одвічне питання: «І як досягти такого успіху?». Все просто – закохатися у справу, якій буде присвячене життя. Хоч і світовий коуч не обійшовся без наставника, адже його бабуся все дитинство спрямовувала його інтереси у потрібне русло. Згодом Олексій отримав кілька вищих освіт, зокрема в Америці. А сучасні успіхи Ситникова ми, на щастя, можемо спостерігати.

Біографія автора книги Karmalogic

Олексій Петрович Ситников народився 1962 року у Новосибірську, виріс у нсім’ї, де професія інженера передавалася у спадок. Бабуся ж, яка пропрацювала вчителем із явною здатністю впливати на людей, внесла значні корективи у його життя.

Так, шкільні роки пройшли за підручниками з економіки та психології, а однолітки були вражені жагою до знань Ситникова. Однак саме вони і привели його до середньої та першої вищої освіти в галузі вивчення фізіології людини. Більше того, прагнення досконалості завело його на інший континент за другою вищою освітою – у Каліфорнійський університет.

Кар’єра Олексія Ситникова

Хоча більшість асоціює Ситникова з книгою Karmalogic , його професійні досягнення анітрохи не поступаються письменницьким. Наприклад, статус спеціаліста та сертифікованого тренера у нейролінгвістичному програмуванні дозволяє викладати більш ніж у 70 країнах світу. А будучи VIP-коучем, Олексій надавав консультації лідерам держав з питань економіки та психології, зокрема еліті Європи, Азії та США.

Головний бестселер Ситникова – книга Karmalogic – та літературне життя

Серія книг “KARMALOGIC” залишається провідним пріоритетом Олексія Ситникова. Про неї заявили як про краудсорсинговий проект, але простіше, інформація в книгах Ситникова, наведена у формат загальних законів життя, має достатню силу для того, щоб:

  • вплинути на майбутнє;
  • запобігти серйозним промахам у відносинах з навколишнім світом;
  • привести до гармонії внутрішній світ.

Крім того, на міжнародній літературній арені проект Ситникова Karmalogic є унікальним.

Зміст книги

Сутра Вибір:

Сутра Дія:

Сутра Карма:

Сутра Взаємини:

Сутра Ресурс:

Сутра Слово:

До слова, Ситников готовий наділити читачів можливістю внесення своїх правил у сутру.

Варто також ознайомитись із додатками до книги та літератури, згаданої в Karmalogic:

Додаток 1. Таблиця астрологічних та окультних символів

Додаток 2. Знаки законів Karmalogic

Додаток 3. Повний опис символічної системи законів Karmalogic

Додаток 4. Саморефлексія – ворожіння з картами Karmalogic та за допомогою Кубика Рубіка

Додаток 5. Загальний перелік використаної літератури

Продовжуйте знайомство з новими авторами, довіряючи інтернет-магазину Readme.com.ua.

Купити книгу Олексія Ситникова в Україні